ANT-403-SP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-403-SP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ANT-403-SP
Producator / Marca: Linx Technologies
Descrierea produsului RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD
Foi de date: ANT-403-SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ANT-403-SP
Număr parc ANT-403-SP Producător Linx Technologies
Descriere RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33024 pcs Fișa cu date ANT-403-SP.pdf
VSWR 1.9 terminare Solder
Serie Splatch™ Întoarcere pierdere -
ambalare Tube Alte nume Q8051047
Număr de benzi 1 Tipul de montare Surface Mount
Ingress Protection - Înălțime (Max) 0.059" (1.50mm)
Câştig - Interval de frecvență 400MHz ~ 405MHz
Grupul de frecvențe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frecvență (centru / bandă) 403MHz
Caracteristici - descriere detaliata 403MHz MICS Chip RF Antenna 400MHz ~ 405MHz Solder Surface Mount