SG040150D-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SG040150D-48 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SG040150D-48
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului FSG, .040"H X .150"W X 48"L
Foi de date: 1.SG040150D-48.pdf2.SG040150D-48.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SG040150D-48
Număr parc SG040150D-48 Producător Leader Tech Inc.
Descriere FSG, .040"H X .150"W X 48"L Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12894 pcs Fișa cu date 1.SG040150D-48.pdf2.SG040150D-48.pdf
Lăţime 0.150" (3.81mm) Tip Gasket
Formă D-Shape Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Alte nume 1798-1136 Temperatura de Operare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material -
Lungime 4.00' (1.22m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălţime 0.040" (1.02mm) Metoda de atașament -