FX28R0984-2A
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FX28R0984-2A
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului FERRITE 170OHM HINGED 18X0.90MM
Foi de date: FX28R0984-2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FX28R0984-2A
Număr parc FX28R0984-2A Producător Leader Tech Inc.
Descriere FERRITE 170OHM HINGED 18X0.90MM Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 16172 pcs Fișa cu date FX28R0984-2A.pdf
Tip Flat Serie -
Evaluări - Dimensiunea exterioară 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm)
Tipul de montare Free Hanging Material 28
Lungime 0.630" (16.00mm) Dimensiunea interioară 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm)
Impedanță @ Frecvență 170 Ohm @ 100MHz descriere detaliata Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 170 Ohm @ 100MHz ID 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm) OD 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm) Length 0.630" (16.00mm)