EA-LF500-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
EA-LF500-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EA-LF500-24
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului LOSSY FOAM ABSORBER - 1 GHZ - 18
Foi de date: EA-LF500-24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 893 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EA-LF500-24
Număr parc EA-LF500-24 Producător Leader Tech Inc.
Descriere LOSSY FOAM ABSORBER - 1 GHZ - 18 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 893 pcs Fișa cu date EA-LF500-24.pdf
Lăţime 24.000" (609.60mm) Tip Flexible Ferrite Sheet
Grosime - În general 0.500" (12.70mm) Formă Sheet
Serie EA Temperatura de Operare -51°C ~ 121°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Material Polyurethane Foam
Lungime 24.000" (609.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant