84-CBSF-2.25X3.0X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 84-CBSF-2.25X3.0X1.0
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 84-CBSF-2.25X3.0X1.0--84S39--CIR
Foi de date: 84-CBSF-2.25X3.0X1.0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 84-CBSF-2.25X3.0X1.0
Număr parc 84-CBSF-2.25X3.0X1.0 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 84-CBSF-2.25X3.0X1.0--84S39--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4607 pcs Fișa cu date 84-CBSF-2.25X3.0X1.0.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 80-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 3.000" (76.20mm)
Înălțime - În general 1.000" (25.40mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole