83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8--83S39--
Foi de date: 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Număr parc 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8--83S39-- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7616 pcs Fișa cu date 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8.pdf
Lățime - În general 3.750" (95.25mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 80-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 5.750" (146.05mm)
Înălțime - În general 0.800" (20.32mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole