82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5--82S67--CI
Foi de date: 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5
Număr parc 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5--82S67--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3386 pcs Fișa cu date 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 80-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 1.500" (38.10mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole