81-CBSF-3.0X6.5X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 81-CBSF-3.0X6.5X1.0
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 81-CBSF-3.0X6.5X1.0--81S34--CIRC
Foi de date: 81-CBSF-3.0X6.5X1.0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 81-CBSF-3.0X6.5X1.0
Număr parc 81-CBSF-3.0X6.5X1.0 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 81-CBSF-3.0X6.5X1.0--81S34--CIRC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3677 pcs Fișa cu date 81-CBSF-3.0X6.5X1.0.pdf
Lățime - În general 3.000" (76.20mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 80-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 6.500" (165.10mm)
Înălțime - În general 1.000" (25.40mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole