7-19PCI-NI-4.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7-19PCI-NI-4.6
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.067 X 0.177 NI 4.6--7-19PCI-NI
Foi de date: 7-19PCI-NI-4.6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 7-19PCI-NI-4.6
Număr parc 7-19PCI-NI-4.6 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.067 X 0.177 NI 4.6--7-19PCI-NI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6786 pcs Fișa cu date 7-19PCI-NI-4.6.pdf
Lăţime 1.800" (45.72mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime Flash Placare Nickel
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 4.600" (116.84mm) Înălţime 0.070" (1.78mm)