6-50T2-ST-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6-50T2-ST-24
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.06 X 0.50 ST 24--TWIST DOUBLE
Foi de date: 6-50T2-ST-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6-50T2-ST-24
Număr parc 6-50T2-ST-24 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.06 X 0.50 ST 24--TWIST DOUBLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3562 pcs Fișa cu date 6-50T2-ST-24.pdf
Lăţime 0.500" (12.70mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime Flash Placare Tin
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 24.000" (609.60mm) Înălţime 0.070" (1.78mm)