58-CBSA-2.0X3.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
58-CBSA-2.0X3.0X0.5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 58-CBSA-2.0X3.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 58 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 58-CBSA-2.0X3.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 58-CBSA-2.0X3.0X0.5
Număr parc 58-CBSA-2.0X3.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 4733 pcs Fișa cu date 58-CBSA-2.0X3.0X0.5.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
ambalare Bulk Alte nume 58-CBSA-2.0X3.0X0.4
58-CBSA-2.0X3.0X0.4-ND
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - În general 3.000" (76.20mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole