55-CBSF-8.0X8.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 55-CBSF-8.0X8.25
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 55-CBSF-8.0X8.25--55S24--CIRCUIT
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 55-CBSF-8.0X8.25
Număr parc 55-CBSF-8.0X8.25 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 55-CBSF-8.0X8.25--55S24--CIRCUIT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 10855 pcs Fișa cu date
Lățime - În general 8.000" (203.20mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 8.250" (209.55mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 8.000" (203.20mm) X 8.250" (209.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole