54-CBSFD-1.75X2.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5--54S270--C
Foi de date: 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5
Număr parc 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5--54S270--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3623 pcs Fișa cu date 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5.pdf
Lățime - În general 1.750" (44.45mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole