54-CBSF-1.5X2.0X0.5
Prezentarea produsului
Număr parc: 54-CBSF-1.5X2.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 54-CBSF-1.5X2.0X0.5--54S153--CIR
Foi de date: 54-CBSF-1.5X2.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 54-CBSF-1.5X2.0X0.5
Număr parc 54-CBSF-1.5X2.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 54-CBSF-1.5X2.0X0.5--54S153--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5305 pcs Fișa cu date 54-CBSF-1.5X2.0X0.5.pdf
Lățime - În general 1.500" (38.10mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole