54-CBSF-0.5X5.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 54-CBSF-0.5X5.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 54-CBSF-0.5X5.0X0.5--54S432--CIR
Foi de date: 54-CBSF-0.5X5.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 54-CBSF-0.5X5.0X0.5
Număr parc 54-CBSF-0.5X5.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 54-CBSF-0.5X5.0X0.5--54S432--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 23044 pcs Fișa cu date 54-CBSF-0.5X5.0X0.5.pdf
Lățime - În general 0.500" (12.70mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 5.000" (127.00mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole