53-CBSF-3.5X9.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 53-CBSF-3.5X9.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 53-CBSF-3.5X9.0X0.5--53S328--CIR
Foi de date: 53-CBSF-3.5X9.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 53-CBSF-3.5X9.0X0.5
Număr parc 53-CBSF-3.5X9.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 53-CBSF-3.5X9.0X0.5--53S328--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3273 pcs Fișa cu date 53-CBSF-3.5X9.0X0.5.pdf
Lățime - În general 3.500" (88.90mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 9.000" (228.60mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 9.000" (228.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole