53-CBSF-0.75X2.25X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 53-CBSF-0.75X2.25X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 53-CBSF-0.75X2.25X0.5--53S78--CI
Foi de date: 53-CBSF-0.75X2.25X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 53-CBSF-0.75X2.25X0.5
Număr parc 53-CBSF-0.75X2.25X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 53-CBSF-0.75X2.25X0.5--53S78--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5760 pcs Fișa cu date 53-CBSF-0.75X2.25X0.5.pdf
Lățime - În general 0.750" (19.05mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.250" (57.15mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole