53-CBSA-2.75X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
53-CBSA-2.75X4.0X0.4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 53-CBSA-2.75X4.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 53 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 53-CBSA-2.75X4.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 53-CBSA-2.75X4.0X0.4
Număr parc 53-CBSA-2.75X4.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 3609 pcs Fișa cu date 53-CBSA-2.75X4.0X0.4.pdf
Lățime - În general 2.750" (69.85mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 4.000" (101.60mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - În general 0.500" (12.70mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole