53-CBSA-2.5X2.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 53-CBSA-2.5X2.5X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 53-CBSA-2.5X2.5X0.5--53S303--CIR
Foi de date: 53-CBSA-2.5X2.5X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 53-CBSA-2.5X2.5X0.5
Număr parc 53-CBSA-2.5X2.5X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 53-CBSA-2.5X2.5X0.5--53S303--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5365 pcs Fișa cu date 53-CBSA-2.5X2.5X0.5.pdf
Lățime - În general 2.500" (63.50mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.500" (63.50mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole