52-CBSFP-1.0X3.0X0.575
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575--52S40--C
Foi de date: 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575
Număr parc 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575--52S40--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3644 pcs Fișa cu date 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575.pdf
Lățime - În general 1.000" (25.40mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 3.000" (76.20mm)
Înălțime - În general 0.575" (14.61mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole