52-CBSA-2.5X2.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
52-CBSA-2.5X2.75X0.5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 52-CBSA-2.5X2.75X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 52 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 52-CBSA-2.5X2.75X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
22 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 52-CBSA-2.5X2.75X0.5
Număr parc 52-CBSA-2.5X2.75X0.5 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 4881 pcs Fișa cu date 52-CBSA-2.5X2.75X0.5.pdf
Lățime - În general 2.500" (63.50mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
ambalare Bulk Alte nume 52-CBSA-2.5X2.75X0.4
52-CBSA-2.5X2.75X0.4-ND
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - În general 2.750" (69.85mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole