50X-CBS-0.5X2.0X0.28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 50X-CBS-0.5X2.0X0.28
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 50X-CBS-0.5X2.0X0.28--50X50--CIR
Foi de date: 50X-CBS-0.5X2.0X0.28.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
115 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 50X-CBS-0.5X2.0X0.28
Număr parc 50X-CBS-0.5X2.0X0.28 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 50X-CBS-0.5X2.0X0.28--50X50--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 21658 pcs Fișa cu date 50X-CBS-0.5X2.0X0.28.pdf
Lățime - În general 0.500" (12.70mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.280" (7.11mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount