50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5--KE50S1
Foi de date: 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5
Număr parc 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5--KE50S1 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3050 pcs Fișa cu date 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5.pdf
Lățime - În general 2.750" (69.85mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie CBS KE
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 4.000" (101.60mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount