49L-CBSA-2.0X3.75X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 49L-CBSA-2.0X3.75X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 49L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Foi de date: 49L-CBSA-2.0X3.75X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
21 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 49L-CBSA-2.0X3.75X0.4
Număr parc 49L-CBSA-2.0X3.75X0.4 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 3698 pcs Fișa cu date 49L-CBSA-2.0X3.75X0.4.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 3.750" (95.25mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - În general 0.400" (10.16mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole