49-CBSF-1.0X1.5X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 49-CBSF-1.0X1.5X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 49-CBSF-1.0X1.5X0.4--49S72--CIRC
Foi de date: 49-CBSF-1.0X1.5X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 49-CBSF-1.0X1.5X0.4
Număr parc 49-CBSF-1.0X1.5X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 49-CBSF-1.0X1.5X0.4--49S72--CIRC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5356 pcs Fișa cu date 49-CBSF-1.0X1.5X0.4.pdf
Lățime - În general 1.000" (25.40mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 1.500" (38.10mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole