49-CBSA-3.5X5.0X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 49-CBSA-3.5X5.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Foi de date: 49-CBSA-3.5X5.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 49-CBSA-3.5X5.0X0.4
Număr parc 49-CBSA-3.5X5.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3438 pcs Fișa cu date 49-CBSA-3.5X5.0X0.4.pdf
Lățime - În general 3.500" (88.90mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 5.000" (127.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - În general 0.400" (10.16mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole