48-CBSA-2.25X2.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 48-CBSA-2.25X2.5X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 48 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Foi de date: 48-CBSA-2.25X2.5X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
23 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 48-CBSA-2.25X2.5X0.4
Număr parc 48-CBSA-2.25X2.5X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 48 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4187 pcs Fișa cu date 48-CBSA-2.25X2.5X0.4.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 2.500" (63.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - În general 0.400" (10.16mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole