47-CBSF-1.0X1.75X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 47-CBSF-1.0X1.75X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 47-CBSF-1.0X1.75X0.4--47S11--CIR
Foi de date: 47-CBSF-1.0X1.75X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 47-CBSF-1.0X1.75X0.4
Număr parc 47-CBSF-1.0X1.75X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 47-CBSF-1.0X1.75X0.4--47S11--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5522 pcs Fișa cu date 47-CBSF-1.0X1.75X0.4.pdf
Lățime - În general 1.000" (25.40mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 1.750" (44.45mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole