45-CBSF-3.75X4.0X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 45-CBSF-3.75X4.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 45-CBSF-3.75X4.0X0.4--45S41--CIR
Foi de date: 45-CBSF-3.75X4.0X0.4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 45-CBSF-3.75X4.0X0.4
Număr parc 45-CBSF-3.75X4.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 45-CBSF-3.75X4.0X0.4--45S41--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4110 pcs Fișa cu date 45-CBSF-3.75X4.0X0.4.pdf
Lățime - În general 3.750" (95.25mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 4.000" (101.60mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole