44-CBSF-2.25X2.25X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 44-CBSF-2.25X2.25X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 44-CBSF-2.25X2.25X0.4--44S379--C
Foi de date: 44-CBSF-2.25X2.25X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 44-CBSF-2.25X2.25X0.4
Număr parc 44-CBSF-2.25X2.25X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 44-CBSF-2.25X2.25X0.4--44S379--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5357 pcs Fișa cu date 44-CBSF-2.25X2.25X0.4.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.250" (57.15mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole