44-CBSF-1.0X2.0X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 44-CBSF-1.0X2.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 44-CBSF-1.0X2.0X0.4--44S142--CIR
Foi de date: 44-CBSF-1.0X2.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 44-CBSF-1.0X2.0X0.4
Număr parc 44-CBSF-1.0X2.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 44-CBSF-1.0X2.0X0.4--44S142--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6085 pcs Fișa cu date 44-CBSF-1.0X2.0X0.4.pdf
Lățime - În general 1.000" (25.40mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole