44-CBSA-2.75X6.0X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 44-CBSA-2.75X6.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 44 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Foi de date: 44-CBSA-2.75X6.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 44-CBSA-2.75X6.0X0.4
Număr parc 44-CBSA-2.75X6.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 44 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3069 pcs Fișa cu date 44-CBSA-2.75X6.0X0.4.pdf
Lățime - În general 2.750" (69.85mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 6.000" (152.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - În general 0.400" (10.16mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole