41-163FSDS-BD-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 41-163FSDS-BD-24
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.41 X 1.63 BD 24--FOLDED SERIES
Foi de date: 41-163FSDS-BD-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 41-163FSDS-BD-24
Număr parc 41-163FSDS-BD-24 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.41 X 1.63 BD 24--FOLDED SERIES Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4041 pcs Fișa cu date 41-163FSDS-BD-24.pdf
Lăţime 1.630" (41.40mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime - Placare Unplated
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 16.000" (406.40mm) Înălţime 0.410" (10.41mm)
Metoda de atașament Adhesive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Conec
Descriere: 7/8" ML SCKT WIRE BACKMNTNG 2POS
In stoc: 6500 pcs
Descarca: 41-40003.pdf
RFQ
41-113FSV-SN-16
41-113FSV-SN-16
Producători: Leader Tech Inc.
Descriere: 0.41 X 1.13 X SN 16--FOLDED SERI
In stoc: 3341 pcs
Descarca: 41-113FSV-SN-16.pdf
RFQ
Producători: EAO
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 3
Descarca:
Producători: EAO
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 2N
Descarca:
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 4N
In stoc: 814 pcs
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 3N
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 1
Descarca: 41-261.025.pdf
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 4
In stoc: 864 pcs
Producători: Conec
Descriere: CONN 7/8" 3POS PLUG
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN SA 2
Descriere: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM SA 1N
41-14
Producători: 3M
Descriere: PRESSURIZED CUP 250 ML, 1 PER CA
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW