40X-CBS-2.25X5.0X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 40X-CBS-2.25X5.0X0.6
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 40X-CBS-2.25X5.0X0.6--40X1137--C
Foi de date: 40X-CBS-2.25X5.0X0.6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 40X-CBS-2.25X5.0X0.6
Număr parc 40X-CBS-2.25X5.0X0.6 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 40X-CBS-2.25X5.0X0.6--40X1137--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 8185 pcs Fișa cu date 40X-CBS-2.25X5.0X0.6.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 5.000" (127.00mm)
Înălțime - În general 0.600" (15.24mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount