40X-CBS-1.5X2.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 40X-CBS-1.5X2.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 40X-CBS-1.5X2.0X0.5--40X596--CIR
Foi de date: 40X-CBS-1.5X2.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 40X-CBS-1.5X2.0X0.5
Număr parc 40X-CBS-1.5X2.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 40X-CBS-1.5X2.0X0.5--40X596--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 20799 pcs Fișa cu date 40X-CBS-1.5X2.0X0.5.pdf
Lățime - În general 1.500" (38.10mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount