40-CBSA-2.0X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 40-CBSA-2.0X4.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Foi de date: 40-CBSA-2.0X4.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
22 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 40-CBSA-2.0X4.0X0.4
Număr parc 40-CBSA-2.0X4.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4637 pcs Fișa cu date 40-CBSA-2.0X4.0X0.4.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
ambalare Bulk Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 4.000" (101.60mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - În general 0.400" (10.16mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount