32-78AH-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 32-78AH-SN-16
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.32 X 0.78 SN 16--32-78AH-SN-16
Foi de date: 32-78AH-SN-16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 32-78AH-SN-16
Număr parc 32-78AH-SN-16 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.32 X 0.78 SN 16--32-78AH-SN-16 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5080 pcs Fișa cu date 32-78AH-SN-16.pdf
Lăţime 0.780" (19.81mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime Flash Placare Tin
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 16.000" (406.40mm) Înălţime 0.320" (8.13mm)
Metoda de atașament Adhesive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
32-820-90C
32-820-90C
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
In stoc: 9308 pcs
Descarca: 32-820-90C.pdf
RFQ
In stoc: 8100 pcs
Descarca: 32-6823-90C.pdf
RFQ