3-23T-BD-12
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3-23T-BD-12
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.03 X 0.23 BD 12.0--3-23T-BD-12
Foi de date: 3-23T-BD-12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3-23T-BD-12
Număr parc 3-23T-BD-12 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.03 X 0.23 BD 12.0--3-23T-BD-12 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 24489 pcs Fișa cu date 3-23T-BD-12.pdf
Lăţime 0.230" (5.84mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime - Placare Unplated
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 12.000" (304.80mm) Înălţime 0.030" (0.76mm)