3-20T-BD-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3-20T-BD-24
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.03 X 0.20 BD 24--3-20T-BD-24--
Foi de date: 3-20T-BD-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3-20T-BD-24
Număr parc 3-20T-BD-24 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.03 X 0.20 BD 24--3-20T-BD-24-- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7764 pcs Fișa cu date 3-20T-BD-24.pdf
Lăţime 0.200" (5.08mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime - Placare Unplated
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 24.000" (609.60mm) Înălţime 0.030" (0.76mm)