29-CBSASV-1.5X2.0X0.3
Prezentarea produsului
Număr parc: 29-CBSASV-1.5X2.0X0.3
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 29-CBSASV-1.5X2.0X0.30--29S212--
Foi de date: 29-CBSASV-1.5X2.0X0.3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 29-CBSASV-1.5X2.0X0.3
Număr parc 29-CBSASV-1.5X2.0X0.3 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 29-CBSASV-1.5X2.0X0.30--29S212-- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3633 pcs Fișa cu date 29-CBSASV-1.5X2.0X0.3.pdf
Lățime - În general 1.500" (38.10mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Alte nume 29-CBSASV-1.5X2.0X0.30
29-CBSASV-1.5X2.0X0.30-ND
Tipul de montare Through Hole
Lungime - În general 2.000" (50.80mm) Înălțime - În general 0.300" (7.62mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole