29-CBSAP-0.5X4.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2--29S188--CI
Foi de date: 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2
Număr parc 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2--29S188--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 9467 pcs Fișa cu date 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2.pdf
Lățime - În general 0.500" (12.70mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 4.000" (101.60mm)
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole