29-CBSA-3.5X3.75X0.2
Prezentarea produsului
Număr parc: 29-CBSA-3.5X3.75X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 29 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 29-CBSA-3.5X3.75X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
21 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 29-CBSA-3.5X3.75X0.2
Număr parc 29-CBSA-3.5X3.75X0.2 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 3747 pcs Fișa cu date 29-CBSA-3.5X3.75X0.2.pdf
Lățime - În general 3.500" (88.90mm) Ventilare Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Lungime - În general 3.750" (95.25mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 3.750" (95.25mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole