29-CBSA-3.0X6.0X0.2
Prezentarea produsului
Număr parc: 29-CBSA-3.0X6.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 29 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 29-CBSA-3.0X6.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 29-CBSA-3.0X6.0X0.2
Număr parc 29-CBSA-3.0X6.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 3883 pcs Fișa cu date 29-CBSA-3.0X6.0X0.2.pdf
Lățime - În general 3.000" (76.20mm) Ventilare Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Lungime - În general 6.000" (152.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 6.000" (152.40mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole