29-CBSA-1.0X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 29-CBSA-1.0X2.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 29 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 29-CBSA-1.0X2.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
27 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 29-CBSA-1.0X2.0X0.2
Număr parc 29-CBSA-1.0X2.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 6165 pcs Fișa cu date 29-CBSA-1.0X2.0X0.2.pdf
Lățime - În general 1.000" (25.40mm) Ventilare Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Lungime - În general 2.000" (50.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole