25-109FSDS-SN-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25-109FSDS-SN-24
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.25 X 1.09 SN 24--FOLDED SERIES
Foi de date: 25-109FSDS-SN-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25-109FSDS-SN-24
Număr parc 25-109FSDS-SN-24 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.25 X 1.09 SN 24--FOLDED SERIES Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4496 pcs Fișa cu date 25-109FSDS-SN-24.pdf
Lăţime 1.090" (27.69mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime Flash Placare Tin
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 24.000" (609.60mm) Înălţime 0.250" (6.35mm)