24S-CBSF-0.75X1.5X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2--24S720--C
Foi de date: 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2
Număr parc 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2--24S720--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5811 pcs Fișa cu date 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2.pdf
Lățime - În general 0.750" (19.05mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 1.500" (38.10mm)
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole