24S-CBSA-2.0X5.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 24S-CBSA-2.0X5.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 24S-CBSA-2.0X5.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
21 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24S-CBSA-2.0X5.0X0.2
Număr parc 24S-CBSA-2.0X5.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 4112 pcs Fișa cu date 24S-CBSA-2.0X5.0X0.2.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Lungime - În general 5.000" (127.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 5.000" (127.00mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole