24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24-CBSF-2.0X4.0X0.40--24S673--CI
Foi de date: 24-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Număr parc 24-CBSF-2.0X4.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 24-CBSF-2.0X4.0X0.40--24S673--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6488 pcs Fișa cu date 24-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Alte nume 24-CBSF-2.0X4.0X0.40
24-CBSF-2.0X4.0X0.40-ND
Tipul de montare Through Hole
Lungime - În general 4.000" (101.60mm) Înălțime - În general 0.400" (10.16mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole