24-CBSF-1.75X2.0X0.25
Prezentarea produsului
Număr parc: 24-CBSF-1.75X2.0X0.25
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24-CBSF-1.75X2.0X0.25--24S655--C
Foi de date: 24-CBSF-1.75X2.0X0.25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24-CBSF-1.75X2.0X0.25
Număr parc 24-CBSF-1.75X2.0X0.25 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 24-CBSF-1.75X2.0X0.25--24S655--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5776 pcs Fișa cu date 24-CBSF-1.75X2.0X0.25.pdf
Lățime - În general 1.750" (44.45mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.250" (6.35mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole