24-CBSF-0.75X1.0X0.3
Prezentarea produsului
Număr parc: 24-CBSF-0.75X1.0X0.3
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24-CBSF-0.75X1.0X0.30--24S713--C
Foi de date: 24-CBSF-0.75X1.0X0.3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24-CBSF-0.75X1.0X0.3
Număr parc 24-CBSF-0.75X1.0X0.3 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 24-CBSF-0.75X1.0X0.30--24S713--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5481 pcs Fișa cu date 24-CBSF-0.75X1.0X0.3.pdf
Lățime - În general 0.750" (19.05mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Alte nume 24-CBSF-0.75X1.0X0.30
24-CBSF-0.75X1.0X0.30-ND
Tipul de montare Through Hole
Lungime - În general 1.000" (25.40mm) Înălțime - În general 0.300" (7.62mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole